CANNA AkTRIvator

Země je obývána tisíci různých druhů plísní TRICHODERMA. TRICHODERMA harzianum (Tri002/3) je druh, který je vědecky ověřený, stimulující, s efektem zvyšování odolnosti v kořenovém systému. Produkce chitinázy rostlin vede k lepšímu kořenovému vývoji, k více kořenovým vláskům a k zvýšenému vylučování enzymů a hormonů. Následkem toho rostliny získávají více vitality a rostou mnohem lépe.

TRI 002: Tyto granule mají kladný efekt na produkci a na růst rostlin, protože osidlují plísně okolo kořenového systému. Musejí být smíchány se zeminou a umožňují silný a vyrovnaný růst plísně. Následkem toho je růst dalších plísní a mikroorganismů skvěle potlačen.

Viditelné výsledky tohoto produktu jsou zvýšená vitalita rostliny a to, že kořeny lépe rostou. TRI 003 je čistý, ve vodě rozpustný prášek, který usnadňuje růst u mladých rostlin stejně tak jako v jejich řízcích a jejich kořenech. To potlačuje mikroorganismy a z tohoto důvodu má kladný efekt na rovnováhu mezi organismy v zemině. AkTRIvator se může použít ve všech pěstících systémech.

CANNA AkTRIvator

Návod k použití

CANNA AkTRIvator Granule: Přírodní a organické tvoření kořenů a oživení plodiny

CANNA AkTRIvator granule (Tri 002) by měl být smíchán se substráty přírodní kultury, jako je kompost a kokosový substrát.

Kolonizuje kořenový systém a poskytuje silný a rovnoměrný vývoj hub Trichoderma v pěstebním substrátu. Růst hub a dalších nežádoucích mikroorganismů se značně sníží. Tento produkt má tedy pozitivní vliv na růst a produkci plodiny.

  • Způsob použití: Smíchejte 250 gramů granulí na m3 substrátu.
  • Expirace: jeden rok po datu nákupu, pokud je uchováván ve vzduchotěsné nádobě, bez vlhkosti a při teplotě nepřesahující 15°C.
  • Upozornění: Po použití si umyjte ruce.