CANNA na veletrhu Cannafest 10.-12. listopadu

CANNA na veletrhu Cannafest 2.-4. listopadu
 

Quality proves itself

Být CANNA je "týmový sport". CANNA lidé si vzájemně doplňují dovednosti, znalosti a zkušenosti. Sdílíme vášeň pro pěstování a jsme vždy připraveni podpořit a pomoci. Náš tým s hrdostí prohlašuje: Já jsem CANNA.

 

Produktový specialista

Rada pro vaše pěstební potřeby

Bez ohledu na to, jaký typ pěstitele jste, jsem zde, abych vám pomohl vybrat nejlepší produkt pro vaše pěstební potřeby.

 

Zahradník

Vášeň, znalosti a dovednosti v pěstování

Sdílím svou vášeň, znalosti a dovednosti, abyste pěstovali s nejlepšími možnými výsledky. Dávám upřímné rady a ukazuji, jak moc je pěstování zábavné.

 

Výzkumník

Vynikající technické znalosti

Jsem vždy na pozoru ohledně zlepšování produktů a překládám tato zjištění pro vytvoření ještě lepšího produktu. S vynikajícími technickými znalostmi neexistuje žádný prostor pro nezodpovězené otázky.

 

Zástupce

Přivítá vás ve světě CANNA

Jsem první spojením, které budete mít s firmou CANNA. Navedu vás ke všem možnostem ve světě CANNA a přivítám vás jako člena naší rodiny.

 

Pěstitel expert

Implementace znalostí CANNA

Implementuji všechny pěstitelské znalosti CANNA a zvyšuji výnos na nejvyšší úroveň. CANNA živiny pro mě nedrží žádné tajemství a já jsem zde, abych vám pomohl zlepšit vaše pěstitelské schopnosti.

Zhlédněte film z Cannafestu 2017

Najděte prodejnu ve vaší zemi

Naše výrobky jsou prodávány po celém světě. Podívejte se, jestli jsou obchody ve vaší zemi.

CANNA na veletrhu Cannafest