Event: Cannafest

Cannafest 2017

Co dělá společnost CANNA jedinečnou, není samotná značka. Je to výsledek úsilí a vášně, které mají CANNA lidé, každý ve svém vlastním oboru a se svou odborností. Lidé se správným postojem a srdečností. Ti, co si stále myslí, že poctivost je správná cesta. Je to o těchto lidech: to oni jsou značka; reprezentují společnost CANNA. Sdílíme vášeň pro pěstování a vždy jsme připraveni podpořit a pomoci. Náš tým hrdě říká: "JSEM CANNA".

Cannafest 2017 se konal od 10. do 12. listopadu 2017. Společnost CANNA byla přítomna s novým stánkem, který ještě více rozšířil téma I AM CANNA. Návštěvníci si mohli dát nápoj a relaxovat, získat odpovědi na všechny druhy pěstebních otázek od jednoho z mnoha přítomných odborníků a dokonce zkusit některý z našich malých pěstebních experimentů. Byla to skvělá událost pro setkání s novými lidmi a přivítání našich věrných zákazníků.

Navíc tento rok byl Cannafest vybrán, aby odhalil kampaň společnosti CANNA "Sharing GrowHow" a představil ji světu. Je pravděpodobné, že pokud jste navštívili veletrh, upoutal Vás náš zbrusu nový CANNA karavan.

Pokud jste se nezúčastnili veletrhu, nebo se chcete s touto událostí setkat znovu, zde je náš oficiální film, který Vás umožní proklouznout do výrobního procesu.

video-cannafest-2017