Jak vzniká pověstná kvalita CANNA | CANNA CZ
Quality Promises

Jak vzniká pověstná kvalita CANNA

Oznámení
Sdílíme vášeň pro rostliny a záleží nám na spokojenosti pěstitelů. Chceme je podporovat v jejich práci s rostlinami, jak nejlépe umíme. Kvalitu produktů CANNA už mnoho z vás zná a mělo šanci vyzkoušet, ale možná jste netušili, co všechno za ní stojí.

Letos jsme se rozhodli vám naše hodnoty a zázemí představit blíže. Za úsměvem spokojeného pěstitele a bohatou úrodou totiž stojí pečlivá práce řady odborníků a také velmi solidní zázemí našich laboratoří, zkušeben a výrobních zařízení.

Přečtěte si více o našich závazcích kvality na nové stránce


MODERNÍ VÝZKUM A INOVACE CANNA

provozuje rozsáhlá výzkumná pracoviště na 5 různých místech po celém světě. Tady pracují samí špičkoví odborníci. Každý region má odlišné požadavky, což také zohledňujeme při vývoji produktů.

V laboratořích CANNA se provádějí intenzivní zkoušky výrobků – jejich účinků, trvanlivosti i obsahu všech složek. Neustále hledáme vylepšení, sledujeme trh, reagujeme na to, že vznikají nové odrůdy rostlin a zdokonalují se metody pěstování. Dosahujeme tak pověstné CANNA kvality, která pomáhá pěstitelům z celého světa již desítky let.

ROZSÁHLÉ ZKUŠEBNÍ POSTUPY

Na základě pokročilého výzkumu procházejí produkty CANNA mnoha zkušebními fázemi. Teprve potom se dostanou na trh.

Kontrolujeme například, zda jsou všechny složky vzájemně sladěny a zda jsou deklarované hodnoty správné. Nebo jestli je potřeba složení produktu ještě doladit, abychom splnili svoje vysoké nároky i legislativní normy. Někdy produkt neuvedeme na trh ani po letech výzkumu a testování, protože nesplňuje naše očekávání. CANNA chce nabízet jen to nejlepší!

Bohaté know-how, které jsme získali během mnoha let je samozřejmě velkou výhodou při vývoji nových produktů. Umožňuje nám to i stanovit každému produktu datum minimální trvanlivosti.

OPTIMÁLNÍ VÝROBNÍ PODMÍNKY

Špičkové výrobní podmínky jsou nezbytnou součástí CANNA kvality. Výroba je nastavena tak, že i zpětně dohledáme každý jednotlivý krok a můžeme proces optimalizovat.

Suroviny od našich dodavatelů stále kontrolujeme, aby naše požadavky byly 100% splněny. CANNA je na trhu více než 25 let, a tak jsme už získali obrovské množství zkušeností, které rádi sdílíme i s externími partnery. To nás společně posouvá dále.

VYSOKÉ STANDARDY KVALITY

CANNA vždy usiluje o to nejlepší, a proto také neuvádíme nové produkty moc často. Před jejich schválením totiž existuje dlouhá řada výzkumů a testů.

Dbáme na to, aby naše produkty splňovaly zákonné požadavky různých zemí a byly samozřejmě i šetrné k životnímu prostředí. To je pro nás mimořádně důležité – rostliny a příroda jsou naší vášní.

Používáme pouze vysoce kvalitní ingredience a vlastníme všechna zařízení nezbytná pro moderní vývoj a výrobu. Díky tomu pracujeme s maximální profesionalitou.