Výhody CANNA COCO | CANNA CZ

Výhody CANNA COCO

Coco pěstitelé, kteří opravdu chtějí to nejlepší, si vybírají CANNA Coco. Jedná se o sofistikovanou kombinaci vysoce kvalitních kokosových substrátů a hnojiv, které zaručují nejlepší výsledky.

CANNA COCO stimuluje vývoj kořenů

CANNA COCO substrát je vzdušnější, než například rašelinový substrát. To znamená, že je zde větší prostor pro zakořenění a rostliny mají možnost dostat mnohem více kyslíku. To stimuluje růst a květ a zajišťuje větší výnosy.

Přátelský k životnímu prostředí

Advantages COCO

CANNA COCO substrát je šetrný k životnímu prostředí. Během výroby tohoto dlouhotrvajícího kultivačního substrátu není využito žádné metody, která plýtvá energií. Kokosová vlákna jsou získávána z kokosové slupky, což je přírodní produkt, který může být sklízen po celý rok.

Pěstování bez námahy

Je snadné pěstovat s CANNA COCO. Všechny nutriční prvky pro růstovou a květovou fázi jsou přítomny v živinách CANNA COCO A & B. Díky unikátní pufrační schopnosti CANNA COCO substrátu (váže živiny a uvolňuje je zpět) a jeho houbovité struktuře, jsou v kokosu uloženy živiny potřebné k zajištění vysokých výnosů. To znamená, že rostlina sama o sobě může regulovat množství a načasování svého nutričního příjmu.

CANNA COCO uchovává vodu a živiny

Kokosová vlákna mají dostatečnou kapilární schopnost udržet dostatek vody a živin. To znamená, že rostlina může být delší dobu bez vody, například pokud by se rozbilo napájecí zařízení.