CANNA COCO

CANNA COCOCANNA COCO je řada živin a substrátů, které jsou speciálně vyvinuty pro pěstování rostlin v kokosu. CANNA COCO byla vůbec první produktovou řadou pro pěstování v kokosu. Dnes je nejpopulárnější produktovou řadou pro profesionály i začínající pěstitele.

Kromě běžné řady COCO existuje také CANNA COGr. Tato řada zahrnuje speciální COGr desky a je perfektní volbou pro zkušeného a náročného pěstitele.

Výhody CANNA COCO

coco_advantages_content_1

Coco pěstitelé, kteří opravdu chtějí to nejlepší na trhu, si vybírají CANNA Coco. Jedná se o sofistikovanou kombinaci vysoce kvalitních kokosových substrátů a hnojiv, které zaručují nejlepší výsledky. Výhody produktů CANNA COCO:

  • CANNA COCO stimuluje vývoj kořenů
  • Přátelské k životnímu prostředí
  • Pěstování bez námahy
  • CANNA COCO uchovává vodu a živiny

Kalkulátor živin

Tip Zalévání

Není třeba CANNA COCO substrát zalévat před sázením. Je doporučené zvlhčit kokos živným roztokem (2 ml Coco A a 2 ml Coco B na litr, pH 5,2-6,2), když se objeví suchá místa. Kokos obsahuje dostatečné množství živin i vody na několik dní. Správný začátek také zaručí doporučená teplota 20 – 25 °C a vysoká vzdušná vlhkost.

COCO InfoPaper

COCO InfoPaper

Chcete se dozvědět více o CANNA COCO? V tomto informačním listu Vám vysvětlíme vše, co chcete vědět o pěstování rostlin v kokosu. Pěstování na kokosu je nejvíce populární metoda jak pro profesionály, tak pro kutily.