CANNA je kombinací zdravého rozumu a mimořádného nadšení pro věc. Od roku 1979 náš zakladatel prohledává na Zemi rostliny a minerály pro zdraví a blaho rostlin. Roky zkušeností, původní inspirace a nejnovější technologie vývoje pěstování rostlin kulminují v efektivní vzorec, který garantuje každému, včetně nezkušených pěstitelů, dosáhnout úžasných výsledků! Užívání našich špičkových vyživovacích produktů pro rostliny je čisté, jednoduché, snadné k použití a nepoškozuje životní prostředí.

Každý CANNA produkt byl pečlivě a s láskou vytvořen, aby Vám nabízel nejlepší možné sklizně použitím specifických pěstebních médií a hnojiv.

Dnes jsou produkty CANNA dostupné po celé Evropě, Austrálii, Severní Americe, Středním východu i v Africe. Byli jsme zvoleni pěstiteli po celém světě jako světová jednička v technologii pěstování rostlin. Kvalita potvrzená kvalitou!

'být skromný'

Je fráze, která se pro firmu CANNA zdá být jako stvořená. Přestože v dnešní době se zdá být zcela běžné dělat halasné reklamy, poplácávat se po zádech není náš styl. Upřednostňujeme nechat naše produkty mluvit za sebe. Fakt, že profesionální pěstitelé ve čtrnácti zemích věří značce CANNA a že naše produkty jsou nabízeny ve více než 95% growshopů, je jasným důkazem, že naše filozofie sklízí ovoce.

Profesionalita

Týmový duch a láska k rostlinám jsou jen několik klíčových slov, které charakterizují obchodní filozofii značky CANNA. Musí být jasné, že CANNA je mnohem více než jen výrobce hnojiv. Unikátní je, že udržujeme celý proces produkce v našich rukou. Od vývoje a výzkumu k jedinečné ekologicky přátelské produkční řade a také naše extrémně rychlé doručovací oddělení. Jako jediný výrobce živin má CANNA vlastní laboratoř a výzkumný komplex, kde specializovaní vědci denně objasňují přírodní tajemství. Myslíme si, že pouze udržováním tolika faktorů v našich rukou, budeme v pozici nabízet produkty vysoké kvality.

Pečlivě kupředu

Po 22 letech zkušeností s pěstováním a také intenzivní spoluprací s jinými průkopníky, CANNA nashromáždila enormní databázi znalostí a poznatků. V průběhu sedmi let pravě toto vedlo k sérii produktů velmi vysoké kvality. Žádný CANNA produkt není jednoduše umístěn na trh.

Až poté, co jsme si 100% jisti, že produkt bude mít optimální účinnost, uvedeme takový produkt na trh. Ale pro nás to stále není dost. Abychom si byli jisti, že se nevyskytnou žádná nepříjemná překvapení, potřebujeme také vědět, proč dané věci fungují. Nejprve provedeme rozsáhlý průzkum mezi lidmi z různých zemí, kteří se věnují pěstování rostlin, za účelem získat co nejvíce informací. Z tohoto důvodu bychom nikdy neuvedli produkt na trh předčasně.

About us

Vyrobeno pro náročné pěstitele

Věříme, že náročný zákazník dokáže odhadnout význam našeho profesionálního přístupu. Jsme toho názoru, že kdo bere pěstitele vážně, zachází s vývojem nového produktu se stejnou vážností. A to není proces, který můžete dokončit během několika týdnů.

Pro firmu CANNA je výzkum nezbytně důležitý. To má značné následky pro koncového uživatele. Z tohoto důvodu vyvíjíme nový produkt tak dlouho, jak je potřeba, v průměru dva roky. To je období, ve kterém tým vysoce trénovaných specialistů neúnavně prozkoumává všechny aspekty nového produktu. Klademe důraz na tyto prostředky, za kterými si můžeme pevně stát. A nekončí to ani prodejem produktu.

Služby po prodeji jsou pro nás nepostradatelnou částí obchodu. Udržujeme blízký kontakt s koncovými uživateli přes naši odběratelskou síť bereme jejich problémy velmi vážně. Zpětná vazba není jen vítaným doplněním našeho výzkumu. Nejlepší uspokojení pocházející z naši práce, je mít klienty, kteří jsou spokojeni s našimi produkty.

Kvalita ověřená kvalitou

Tehdejší nespokojeností se současnými hnojivy byl vyvinut živný preparát, který se stal náhle úspěšným a majitel obchodu brzy zpozoroval, že kvalita plodů na minerální vlně, které mu byly nabízeny, se tímto dramaticky zlepšila. Výsledkem bylo, že prvně narozená dvojčata firmy CANNA, CANNA Vega a CANNA Flores, byly rychle ve výrobě.

To poznamenalo začátek obchodu, který v rámci několika let vyvíjel inovovanou a spolehlivou konstantu na poli pěstování. Tento inovovaný přístup byl vyzkoušen nejen v produkci konkrétních produktů. Rovněž z blízkého pohledu se zdá, že CANNA plní průkopnickou funkci. Jedním výsledkem je standardní mísící poměr 1:250 pro živné preparáty při běžném použití, který byl představen firmou CANNA.