Product info

Proč zvolit BIOCANNA?

Užívejte si zdravou úrodu a starosti s měřením parametrů živného roztoku hoďte za hlavu. Organická hnojiva BIOCANNA pomáhají pěstitelům k úrodě s bohatou vůní a chutí, ať jde o indoor či outdoor pěstování.

  • Certifikovaná Bio kvalita
  • Nemusíte řešit pH ani EC
  • Lepší vůně a chuť úrody
  • Hnojiva + aditiva na čistě rostlinné bázi

Certifikovaná Bio kvalita

Hnojiva BIOCANNA drží mezinárodní Bio certifikáty a jsou vhodná pro ekologické zemědělství. Neobsahují umělá hnojiva, pesticidy, syntetické vůně, barviva, ani konzervační látky.

 

FAQ – produktové řady

Uchovávejte hnojiva v temnu

Chelátované železo se na světle rozkládá, proto je velmi důležité chránit živný roztok před dopadem ultrafialových paprsků. Světlo také způsobuje růst řas v živném roztoku, které pak mohou ucpávat trubky. Řasy navíc vstřebávají některé složky živin a mohou tak vyvolávat i jejich nedostatek v roztoku.

Množství živin

Mějte na vědomí množství výživných látek a additiv, které přidáte do každé nádrže s živinami. Máte pak dobrý výchozí bod pro příště!

Živinná nádrž

Věnujte dostatek času ředění a nastavení vaší nádoby s živinami! Má zásadní význam pro růst, květ a vývoj rostlin a správné nastavení přinese nejlepší výsledky.

Vytvořte si svoje pěstební schéma
Grow Guide
Image
BIOCANNA Starter Kit

Začít pěstovat Bio - Snadné

Přesvědčte se o kvalitě produktů BIOCANNA! Pokud začínáte s outdoor a indoor pěstováním v substrátu, nebo chcete organická hnojiva BIOCANNA vyzkoušet, zvolte tuto startovací sadu.