FAQ – produktové řady

Na vašich webových stránkách / štítku radíte používat PK 13/14 jeden týden, zatímco obchod mi doporučil, abych ho přidával více týdnů. Jak to tedy je?

Doporučujeme použít PK 13/14 vždy po dobu jednoho týdne! Výživa CANNA již obsahuje určité množství P a K. Je-li rostlina v určitém stadiu kvetení, nemůžeme už zvýšit výživu pro rostliny. Tudíž zvýšíme pouze poměr P a K přidáním PK 13/14 po dobu jednoho týdne.

Které bakterie Trichoderma zabíjí?

Trichoderma je rodina hub, která nezabíjí bakterie. Většina Trichodermy chrání rostlinu proti škodlivým houbám. To je proto, že se živí jinými houbami. Stimuluje kořenové prostředí tak, že kořeny mohou vyvinout lepší kořeny s více kořenovými vlasy. V důsledku toho rostlina získá více vitality.

Uchovávejte hnojiva v temnu

Chelátované železo se na světle rozkládá, proto je velmi důležité chránit živný roztok před dopadem ultrafialových paprsků. Světlo také způsobuje růst řas v živném roztoku, které pak mohou ucpávat trubky. Řasy navíc vstřebávají některé složky živin a mohou tak vyvolávat i jejich nedostatek v roztoku.

Množství živin

Mějte na vědomí množství výživných látek a additiv, které přidáte do každé nádrže s živinami. Máte pak dobrý výchozí bod pro příště!

Živinná nádrž

Věnujte dostatek času ředění a nastavení vaší nádoby s živinami! Má zásadní význam pro růst, květ a vývoj rostlin a správné nastavení přinese nejlepší výsledky.

Ředění CANNAZYM

Neřeďte více produktu CANNAZYM, než bude použito během 10ti dnů.

Výživa listů s produktem RHIZOTONIC RHIZOTONIC

Výživa listů s produktem RHIZOTONIC je nejúčinnější, pokud je provedena v době, když světla zhasnou (při pěstování uvnitř), nebo těsně před západem slunce (pokud pěstujete venku).

Použijte PK 13/14, abyste zabránili akumulaci

Zabraňte hromadění fosfátů a draslíku použitím PK 13/14 ne déle než jeden týden.

Přidání kyseliny do vody

Když ředíte kyselý produkt, přidejte vždy kyselinu do vody, nikdy nepřidávejte vodu do kyseliny. Pokud při ředění vystříkne, může způsobit popáleniny na kůži nebo očí!

Úprava pH

Výrobky určené k úpravě pH jsou koncentráty. Někdy je obtížné upravit pH napoprvé. Abyste si usnadnili život, nařeďte jeden díl produktu s deseti díly vody a použijte roztok k úpravě hodnoty pH ve vaší živinné nádrži.

Kombinujte živiny

Při měření hodnot v nádobě s živným roztokem postupujte takto: Začnete hodnotou elektrické vodivosti. Změřte ji a podle údajů dole v tabulce rozhodněte, zda by měla být vyšší nebo nižší. Teprve poté můžete v případě nutnosti upravit hodnotu pH pomocí přípravku pH- nebo pH+. Snažte se nastavit správnou hodnotu pH živného roztoku hned napoprvé.

Vytvořte si svoje pěstební schéma
Grow Guide