Zdravé prostředí v substrátu

  CANNAZYM je vysoce kvalitní směs více než 12 druhů enzymů, obohacená o vitamíny a extrakty pouštních rostlin. CANNAZYM urychluje rozklad odumřelých kořenů a podporuje mikrobiální prostředí v kořenové zóně. V tomto procesu navíc vznikají nové mikro kanálky, kterými ke kořenům proniká vzduch a živný roztok.

  CANNAZYM také zlepšuje vstřebávání živin a zvyšuje odolnost rostlin proti chorobám a patogenům.

  Kořeny v ohrožení

  Ve zdravém kořenovém systému stále vznikají nové kořeny, a některé odumírají. Mrtvé kořeny se rychle stanou potravou mikroorganismů, žížal a hmyzu. Tito pomocníci ale při indoor pěstování chybí, nebo jsou mnohem méně rozvinutí.

  Mrtvé kořeny se stávají ideální potravou pro patogenní plísně a hniloby, které se mohou snadno rozšířit a zasáhnout i zdravé kořeny. Má to samozřejmě vliv na kondici rostliny – zpomaluje se růst a poškozuje úroda.

  Tip: Použijte CANNAZYM vždy, pokud jste přemokřili substrát – hrozí zvýšené riziko hnití kořenů! Nechejte substrát dostatečně proschnout před dalším zavlažováním a přidejte CANNAZYM. Používejte CANNAZYM vždy při vysokých teplotách, kdy je vysoké riziko hnití kořenů.

  Jak CANNAZYM funguje?

  Enzymy jsou substance, které spouští nebo urychlují reakce v živých organismech (jsou například zásadní při našem trávení). Enzymy z CANNAZYMu pomáhají rozkládat odumřelé kořeny a přemění je na minerály a cukry. Tedy látky prospěšné pro samotnou rostlinu a užitečné půdní mikroorganismy.

  Takto CANNAZYM pomáhá redukovat vznik patogenů, toxinů a podporuje zdravé prostředí v kořenovém systému. Prospěšná mikroflóra se přitom podílí na koloběhu živin a vitamínů mezi kořeny. Navíc přispívá k ochraně kořenů proti plísním a patogenům, čímž podporuje zdraví celé rostliny. Všechno pak funguje ve vzájemné harmonii.

  Zvýšená vitalita rostlin

  CANNAZYM také obsahuje několik snadno vstřebatelných vitamínů, které podporují tvorbu hormonů a potažmo nových kořínků. Právě tyto mladé vitální kořínky jsou místem intenzivní absorpce důležitých živin, jako je vápník, magnesium a železo.

  Extrakty z pouštních rostlin, které do CANNAZYMu přidáváme, přispívají ke zlepšení přirozené obranyschopnosti. Rostliny pak snadněji a rychleji odolávají nemocem a patogenním organismům.

  CANNAZYM obsahuje více než 12 odlišných enzymů. CANNAZYM je obohacen o speciální vitamíny a extrakty z pouštních rostlin. CANNAZYM urychluje rozpad mrtvých kořenových materiálů, aktivuje mikro-život, umožňuje lepší vstřebávání živin a zvyšuje odolnost vůči pathogenům.

  Návod k použití

  • Láhev řádně před použitím protřepte
  • Rozpusťte 25ml koncentrátu v 10ti litrech vody (1:400)
  • Přidejte do živného roztoku alespoň jednou týdně, v nejlepším případě neustále
  • Pokud používáte starší (nezpracované) desky, zdvojnásobte dávku na dobu jednoho měsíce
  • Neužívejte s produkty obsahujícími hydrogen peroxid (H202)

  Uskladnění, zdraví a bezpečnost a další pokyny

  • Přehnojení má negativní účinek na substrát, rostlinu a přírodu všeobecně
  • Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě
  • Udržujte mimo dosah dětí

  Záruka

  CANNA pracuje pouze s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, které jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostlinu. Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC a bez Kadmia), což je recyklovatelný plast lehce podléhající rozpadu.

  Additional info

  Doplňující informace

  Image
  CANNAZYM
  Dostupné v
  250ML
  500ML
  1L
  5L
  10L
  Ke stažení
  Image
  Product info