BIOCANNA starter kit je odpovědí pro nové pěstitele, ale i zkušené growery, kteří chtějí bio hnojiva otestovat. Ve výhodném balení najdete vše potřebné pro úspěšné organické pěstování v substrátu – základní živiny i účinné organické doplňky a stimulátory. Startovací sada poslouží pro pro 1 m2 pěstební plochy a jeden pěstební cyklus.

  Proč organická hnojiva?

  Ekologické pěstování je logickým trendem a výrazem respektu k přírodě. Pouze organická hnojiva a zemina vám zaručí čiště přírodní úrodu s dokonalou vůní a chutí. Organická hnojiva BIOCANNA jsou nejen čistě přírodní, ale dokonce 100% rostlinná a neobsahují žádné živočišné produkty.

  Proč zvolit značku BIOCANNA?

  Zakládáme si na kvalitě a precizním know-how v pěstitelství a botanice, které zakladatelé značky rozvíjí už od roku 1979.

  Groweři z celého světa dosahují s produkty CANNA skvělé výsledky. A to jak hobby pěstitelé, tak i velcí komerční producenti v mnoha zemích. Také s nimi spolupracujeme na zdokonalování a vývoji produktů BIOCANNA.

  Náš sortiment přitom není plný „zázračných“ stimulátorů s velkolepou reklamou. Nabízíme jen to, co opravdu funguje a necháváme, aby za nás mluvila kvalita produktů a radost z bohaté úrody.

  Jaká organická hnojiva starter kit obsahuje?

  Ve startovací sadě BIOCANNA najdete bio hnojiva a doplňky pro bohatou přírodní úrodu:

   

  Additional info

  Doplňující informace

  Image
  Product info