BIOCANNA starter kit | CANNA CZ

BIOCANNA starter kit

Přesvědčte se o kvalitě produktů BIOCANNA! Pokud začínáte s outdoor a indoor pěstováním v substrátu, nebo chcete organická hnojiva BIOCANNA vyzkoušet, starter kit poskytuje všechno potřebné.

BIOCANNA starter kit je odpovědí pro nové pěstitele, ale i zkušené growery, kteří chtějí bio hnojiva otestovat. Ve výhodném balení najdete vše potřebné pro úspěšné organické pěstování v substrátu – základní živiny i účinné organické doplňky a stimulátory. Startovací sada poslouží pro pro 1 m2 pěstební plochy a jeden pěstební cyklus.

Proč organická hnojiva?

Ekologické pěstování je logickým trendem a výrazem respektu k přírodě. Pouze organická hnojiva a zemina vám zaručí čiště přírodní úrodu s dokonalou vůní a chutí. Organická hnojiva BIOCANNA jsou nejen čistě přírodní, ale dokonce 100% rostlinná a neobsahují žádné živočišné produkty.

Proč zvolit značku BIOCANNA?

Zakládáme si na kvalitě a precizním know-how v pěstitelství a botanice, které zakladatelé značky rozvíjí už od roku 1979.

Groweři z celého světa dosahují s produkty CANNA skvělé výsledky. A to jak hobby pěstitelé, tak i velcí komerční producenti v mnoha zemích. Také s nimi spolupracujeme na zdokonalování a vývoji produktů BIOCANNA.

Náš sortiment přitom není plný „zázračných“ stimulátorů s velkolepou reklamou. Nabízíme jen to, co opravdu funguje a necháváme, aby za nás mluvila kvalita produktů a radost z bohaté úrody.

Jaká organická hnojiva starter kit obsahuje?

Ve startovací sadě BIOCANNA najdete bio hnojiva a doplňky pro bohatou přírodní úrodu:

Bio Vega

Bio Vega | 250ml

Bio Vega je vysoce kvalitní organické hnojivo pro růstovou fázi rostliny. Bio Vega je základ, který je potřebný k dosažení špičkových výsledků.

Bio Flores

Bio Flores | 1l

Bio Flores je vysoce kvalitní výživa pro květovou fázi rostliny. Je vyroben z rostlinného materiálu a nabízí mnoho potřebných minerálů pro mimořádnou květovou sílu.

BioRHIZOTONIC

BioRHIZOTONIC | 250ml

BioRHIZOTONIC je přírodní kořenový stimulátor. Pomáhá vytvářet silný a zdravý kořenový systém, který napomáhá lepší absorpci živin a rychlejšímu růstu.

BioBOOST

BioBOOST | 250ml

BioBOOST je organický stimulátor metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.

BIOCANNA starter kit