BIOCANNA Bio Terra Plus | CANNA CZ

BIOCANNA Bio Terra Plus

BIOCANNA Bio Terra Plus je 100% přírodní substrát na čistě rostlinné bázi. Vyvinuli jsme jej speciálně pro indoor i outdoor ekologické pěstování bez umělých hnojiv. Tento pěstební substrát je certifikován autoritou Control Union Certifications pro pěstování v bio kvalitě.

Pouze nejlepší ingredience

Substrát BIOCANNA Bio terra Plus s redukovaným obsahem rašeliny obsahuje nejkvalitnější bílou rašelinu, kokosová vlákna, organické příměsi pro vylepšení půdních vlastností a organická hnojiva. Ta jsou čistě na rostlinné bázi, substrát tedy neobsahuje žádné živočišné složky. Stejně jako celá řada BIOCANNA.

Vysoce kvalitní kokosová vlákna značky CANNA jsou ekologickou alternativou k rašelině, protože pochází z obnovitelného zdroje. Tento kokos, který používáme i pro mezinárodně oblíbené substráty CANNA COCO tvoří s bílou rašelinou ideální vlastnosti pěstebního substrátu.

Bílá rašelina použitá v naší směsi je té nejvyšší kvality a lze ji získat pouze na pár místech planety. Strukturu této rašeliny tvoří dlouhá vlákna, která substrát odlehčují a provzdušňují, což představuje velkou výhodu pro rostliny.

Organická rostlinná hnojiva

BIOCANNA Bio Terra Plus obsahuje pouze organická hnojiva rostlinného původu. Uvolňují se postupně a zásobují rostliny živinami podle jejich potřeb. Díky tomu i méně zkušení pěstitelé dosáhnou velmi uspokojivých výsledků.

Pěstební substrát BIOCANNA Bio Terra Plus jsme vyvinuli, abychom podpořili ekologické pěstební metody. Je ideální pro použití s ostatními BIOCANNA produkty – základními hnojivy BIOCANNA Bio Vega, Bio Flores a dále aditivy Bio RHIZOTONIC a Bio BOOST.

Substrát dále obsahuje přírodní vylepšující složky, které:

  • Podporují vitalitu, kvalitu a růst vašich rostlin
  • Stimulují tvorbu a funkci užitečné půdní mikroflóry
  • Stimulují rozvoj symbiotických mykorhizních hub
  • Zabraňují vyplavování dusíku a dalších důležitých živin
  • Zlepšují retenci vody a vzdušnost, čímž přispívají rychlejší tvorbě kořenů

Bez starostí o pH

BIOCANNA Bio Terra Plus zajistí pozvolné uvolňování živin a má stabilní a předvídatelné pH od začátku až do konce. Stabilní pH znamená postupné dodávání nezbytných živin během prvních 4-6 týdnů, v závislosti na plodině.

Pokud přitom používáte naše organická hnojiva Bio Vega a Bio Flores podle dávkovacích tabulek, nemusíte pH vůbec řešit. BIOCANNA Bio Terra Plus vám pomáhá během celého pěstebního cyklu!

BIOCANNA Bio Terra Plus