CANNABOOST Accelerator – výzkum a výsledky testů | CANNA CZ
Camp: CANNABOOST Research

CANNABOOST Accelerator – výzkum a výsledky testů

Od zavedení CANNABOOST na trh v roce 2006 se objevilo mnoho dalších podobných produktů. Jsme přesvědčeni, že žádný zatím nemá stejnou kvalitu a tak unikátní vstupní suroviny. Potvrzují to i výsledky našich testů. CANNABOOST na základě srovnávacích testů zvyšuje výnos až o 22%!

Výzkum, výzkum a zase výzkum

Veškeré produkty CANNA vznikají při dlouhodobém výzkumu a testování. Na trh uvádíme nová hnojiva, nebo aditiva až ve chvíli, kdy jsme si jistí jejich účinkem a standardizovanou kvalitou. Sortiment CANNA není přesycen množstvím aditiv v blyštivých obalech, ale pouze ověřenými, funkčními produkty. Stejně tak představení CANNABOOST předcházelo několik let výzkumu a vývoje.

CANNABOOST – výzkum a výsledky testů

Proč je tak výjimečný?

Některé květové stimulátory sice nabízí lepší cenu a nižší dávkování, ale většinou jsou to pouze směsi základních živin pro podporu květu (fosfor, draslík, mikroprvky).

CANNABOOST není založený na základních živinách. Naopak – jde o bohatý koktejl ojedinělých přírodních sloučenin, které fungují jako spouštěče buněčných procesů. Jde například o polymery typu oligosacharidů – komplexní formy uhlovodíků. Získáváme je složitými procesy, kdy na sebe navazují různé fáze řízené fermentace a extrakce. Výroba CANNABOOST zkrátka není ani jednoduchá, ani laciná.

Vedle oligosacharidů CANNABOOST obsahuje polysacharidy, aminokyseliny, proteiny a další složky pro podporu vitality rostliny.

Výsledky srovnávacích testů

Abychom ověřili kvalitu CANNABOOST, provedli jsme v Holandsku pár testů při pěstování rajčat. Testovali jsme 4 různé produkty typu booster/stimulátor. Výsledek byl takový, že rostliny, které dostávaly CANNABOOST, urodily největší a nejhutnější plody s celkovým navýšením úrody o 22% oproti kontrolním rostlinám.

CANNABOOST – výzkum a výsledky testů
Graf 1: Nárůst hmotnosti úrody v %

Test dokonce prokázal, že samotné použití dvousložkového hnojiva CANNA Coco A + B vykazuje lepší výsledek, než při použití některých z testovaných stimulátorů.

CANNABOOST – výzkum a výsledky testů
Graf 2: Celkový výnos v kg při použití jednotlivých produktů

Kila navíc díky CANNABOOST

Rostliny při použití CANNABOOST urodily o 2,77 kg více, než kontrolní vzorek (pouze základní hnojiva) a dokonce o 5,05 kg více, než při použití produktu “B”.

CANNABOOST – výzkum a výsledky testů
Rostliny rajčat během testu

Čistý rezervoár a kapiláry

CANNABOOST je při své účinnosti zároveň velmi čirý – neobsahuje kaly a pozůstatky vstupních surovin. Díky tomu se vám živný roztok nebude kazit a nebudou se zanášet hadičky a kapiláry zavlažovacího systému.

CANNABOOST – výzkum a výsledky testů
Nádrž s CANNABOOST (vlevo) - Nádrž se stimulátorem “B” (vpravo)

CANNABOOST Accelerator reprezentuje naše motto:
Quality proves itself! / Kvalita mluví sama za sebe!

Najděte nejbližší prodejce