Stánek CANNA je na veletrhu Cannafest už samozřejmou tradicí. Letos byla celá show zas o něco větší a velkolepější, takže jsme nechtěli zůstat pozadu. Pojďte zjistit, co všechno naše expozice nabídla. A kdo měl nakonec nejlepší stánek.

Voda není voda

Tahle hříčka reprezentovala letošní téma našeho stánku. Chceme tím vyjádřit že „Není voda jako voda“ a právě na vodu jsme se zaměřili. Voda je prostě základním elementem pěstování čehokoliv.

Image
Nejlepší stánek CANNAFESTu 2019 aneb reportáž z veletrhu

Celému stánku dominoval vodopád a návštěvníkům byla k dispozici fontánka pro načerpání pitné vody. 3D modely na jednom z pultů pak názorně vysvětlily principy tvrdé a měkké vody ve vztahu k rostlinám.

Laboratoř a konzultace pro pěstování

Voda měla své místo i v další velké části stánku. Dala by se nazvat laboratoří. Tady se pohyboval mistr pěstitelství Pieter Klaasen a prováděl rozbory vzorků vody, které návštěvníci přinesli. Byla to skvělá šance k opravdovému poznání vody, kterou zaléváte vaši zahrádku.

V laboratoři byli k dispozici i další odborníci na pěstitelství, připraveni na veškeré záludné dotazy návštěvníků. V mikroskopech se dalo pozorovat škůdce v přímém přenosu, nebo si hned vedle prohlédnout, jak vypadají nedostatky jednotlivých živin v praxi.

Produkty CANNA

Na stánku se každý mohl samozřejmě seznámit s veškerými produkty CANNA pro indoor i outdoor pěstování. Základní řady hnojiv reprezentovala zeď s názornými vysvětlivkami.

Své speciální místo měly organická hnojiva BIOCANNA. Ekologické zemědělství a bio hnojiva jsou stále populárnější pro svoji kvalitu, přitom pěstování s BIOCANNA je i mimořádně jednoduché a zbaví vás starostí o pH.

S CANNOU na baru

Pořádný bar nesmí chybět, tam se nakonec všichni potkají. Právě bar byl tedy další dominantou stánku, mezinárodní tým CANNA tady točil české pivo a udržoval dobrou náladu.

Nejlákavější akcí byla ale každodenní autogramiáda CANNA kalendáře pro rok 2020. Kdo zná, ten ví :-) Sympatická Annet z úvodní stránky rozdávala podpisy, polibky i úsměvy a dlouhá fronta návštěvníků jasně napovídala, kdo je středem pozornosti.

„Nejlepší stánek”

Image
Nejlepší stánek CANNAFESTu 2019 aneb reportáž z veletrhu

Třešnička nakonec. Ne že bychom si nedělali naděje, ale stejně nás to mile překvapilo. Vyhráli jsme první místo v soutěži „Nejlepší stánek Cannafestu”.

Tak aspoň máme motivaci příští rok zas přijít s něčím mimořádným.

Těšíme se!