Od 20. do 22. března letošního roku se v Barceloně konal již 12. ročník předního evropského veletrhu konopí. Na rozloze 17 000 m2 se tentokrát setkalo 500 firem z celého světa, více než 200 vystavovatelů a 34 000 návštěvníků!

Jak je již zvykem, CANNA byla součástí veletrhu se svým stánkem, který byl rozdělen do několika částí.. CANNA, BIOCANNA, CANNA Research a samozřejmě nechyběla ani relaxační zóna.

Během tří dnů veletrhu se na našem stánku konalo několik aktivit, aby byla zajištěna spokojenost každého, kdo se u nás zastavil.. Velkou popularitu si zajistil Mago Borruel, profesionální kouzelník, který překvapil všechny přítomné svými bláznivými triky. Před očima návštěvníků dokázal dostat lahev šampaňského do nafukovacího balónu! V průběhu celého veletrhu jste u nás mohli ochutnat čerstvé sušenky zvané Dutch Stroopwaffels. Zákazníci je jedli ještě za tepla, na jejich výjimečnou chuť se stály fronty! Své fanoušky si získal i známý umělec Ivan, který bloudil stánkem CANNA a tvořil portréty zvídavých zákazníků.. Jeho karikatury neměly chybu!

Carne Cruda živě na veletrhu Spannabis:

V sobotu 21. března rádio Carne Cruda vysílalo živě ze stánku CANNA. Hostem byl Bernardo Soriano, advokát přes trestní právo, Carola Pérez, poradce na spotřebu na jiné terapeutické užívání ze sdružení Dos Emociones y el Gabinete Terapéutico de MadFAC a Virginia Montaner, novinář, výzkumník, aktivista a pravidelný přispěvatel do časopisu konopí.

Kvůli problematice konopných ¨social klubů¨ byl přítomen Mayoll Albert, mluvčí Federace konopí samoregulačního Katalánska, Iker Vall, prezident EusFac (baskické federace Cannabis), a Ramon Morcillo, tajemník Asociace Navarra RCN-NOK.

Tyto a mnohé další otázky byly projednávány v průběhu programu, kterého se účastnil mimo jiné Araceli Manjon-Cabeza, profesor trestního práva na Univerzitě Complutense v Madridu a doktor Javier Pedraza..

Všem návštěvníkům stánku CANNA moc děkujeme a těšíme se na další setkání na veletrhu Spannabis v roce 2016!!