CANNA Aqua Clay Pebbles jsou vyrobeny ze speciálního typu jílu, který obsahuje málo rozpustných solí. A kvůli tomu jsou obzvlášť vhodné pro použití v recirkulačních systémech.

  CANNA Aqua Clay Pebbles mají jak vysokou propustnost, tak vysoký vzdušný obsah, který stimuluje vývoj silných kořenů. CANNA Aqua Clay Pebbles jsou anorganické, mají neutrální hodnotu pH, jsou bez plísní a nehnijí.

  CANNA Aqua Clay Pebbles obsahují rozdílné složky, které formují spolu optimální, heterogenní strukturu, která je ideální pro kořenový vývoj.

  CANNA Aqua Clay Pebbles Vám dává základ pro optimální růst a květ. CANNA Aqua Clay Pebbles poskytuje větší sklizně, pokud se používá v kombinaci s produktem Aqua Vega a Aqua Flores.

  CANNA Aqua Clay Pebbles je vhodný pro všechny hydroponické systémy.

  Nejprve propláchněte CANNA Aqua Clay Pebbles vodou, abyste odstranili nečistoty a abyste předešli zablokování vašeho zavlažovacího systému.

  CANNA Aqua Clay Pebbles mohou být také použity ke zlepšení zavodňování v kompostech. Abyste toho dosáhli, vložte před umístěním kompostu asi 4 cm vysokou vrstvu CANNA Aqua Clay Pebbles.

  • Použitý obal je recyklovatelný
  • Obsah balení je 50 L
  Additional info

  Doplňující informace

  Image
  CANNA Aqua Clay Pebbles
  Dostupné v
  50L
  Image
  Product info