Během letní CANNA tour jsme se s naším stánkem a horkovzdušným balonem podívali také na Healing Festival. V reportu vám ukážeme mimo jiné velkou potopu i letecké záběry.

Healing Festival je událost s několikaletou tradicí. Jde o specifický event se stovkami aktivit jako jsou přednášky, ceremonie, rituály, koncerty a další. Healing festival je také místem setkání a přijetí, místem vzájemné inspirace a transformace.

Letošní ročník byl ale tak trochu ve znamení vodního živlu, protože vydatné srpnové deště proměnily místo v bažinu, z níž odhodlaně vyrůstal náš CANNA geo-dome.

Image
CANNA na Healing Festival 2023

Nakonec nám ale počasí dovolilo nafouknout hlavní atrakci – horkovzdušný balón CANNA a vzít na palubu výherce naší soutěže. Vzlétli jsme také s hlavní hvězdou festivalu – hudebníkem Samem Garettem. Společně jsme si užili výhledy do Zlínského kraje i západ slunce po přistání.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí mimořádně příjemné energie a proudu radosti Healing Festivalu. Bylo to zas něco jiného, než klasické hudební akce, které jsme v létě navštívili.

PS: Už se začínáme těšit na Cannafest 2023 :-) Stavte se u nás na stánku!