Již podruhé odstartovala legendární Tour de France v Anglii, tentokrát to bylo v North Yorkshire v sobotu 5.července 2014. Protože jako Holanďané milujeme kola a vše s nimi spojené, CANNA musela být u toho a referovat, co se děje!

Britská zástupkyně CANNA vytvořila základnu - spolu s dalšími třinácti nadšenými lidmi v oblečení Canna- v Otley, idylickém malebném cyklistickém městečku, 25 kilometrů od Harrogate.

„Zástupy lidí vyšly do ulic na podporu tohoto historického dne v obrovských počtech. V 9 hodin ráno byly ulice přímo nacpané s lidmi, kteří s nadšením a očekáváním přišli fandit projíždějícím cyklistům. Byla tam spousta street parties a speciálních akcí, které se konaly po celý víkend“, říká zástupkyně. „Ve vzduchu se dalo cítit naprosté nadšení a spousta pozitivní energie. Lidé byli na tento den tak hrdí. "

Zástupkyně CANNA popsala lidi z Otley West Yorkshire jako "fantastičtí". „Po třech a půl hodiny čekání cyklisté konečně dorazili. Davy byly nadšené, lidé se stali přímo nepříčetní vzrušením z daného momentu a povzbuzovali jako šílení. Byl to nádherný okamžik a bylo mi ctí být součástí této významné příležitosti."