Hledám hnojiva pro recirkulační systém CANNA AQUA | CANNA CZ

CANNA AQUA

CANNA AQUACANNA AQUA je uživatelsky příjemná řada produktů, populární pro ohromující výnos v recirkulačních systémech. U těchto systémů drenážní voda neodtéká pryč, ale je znovu použita. Jednou z velkých výhod pěstování v recirkulačním systému je to, že používáme méně živin a vody, než v případě většiny jiných systémů. Kromě toho jsou rostliny v přímém kontaktu s živným roztokem.

S CANNA AQUA dosáhnete vysokých výnosů díky pečlivé kontrole přívodu živin v průběhu růstu a květové fáze rostlin. Proto není žádným překvapením, že ve Velké Británii - tam, kde většina pěstitelů pracuje s uzavřenými hydroponickými systémy – pěstitelé obvykle volí CANNA AQUA živiny a CANNA Aqua Clay Pebbles.

Výhody CANNA AQUA

aqua_advantages_content_1

Hydro pěstitelé, kteří opravdu chtějí to nejlepší z nejlepšího, se rozhodují pro CANNA Aqua. Řada CANNA AQUA se skládá z CANNA Aqua Vega a Aqua Flores živin a CANNA Aqua Clay Pebbles.

CANNA Aqua Vega a Aqua Flores živiny jsou jedinečné ve srovnání se všemi ostatními existujícími vzorci výživy. Výhody CANNA AQUA živin:

  • Přesné ovládání živin znamená vysoké výnosy
  • Uživatelsky přívětivý, není třeba upravovat pH

Kalkulátor živin

Tip Přidání kyseliny do vody

Když ředíte kyselý produkt, přidejte vždy kyselinu do vody, nikdy nepřidávejte vodu do kyseliny. Pokud při ředění vystříkne, může způsobit popáleniny na kůži nebo očí!

AQUA InfoPaper

AQUA InfoPaper

Chcete se dozvědět více o CANNA AQUA? V tomto informačním listu Vám vysvětlíme vše, co chcete vědět o pěstování rostlin v recirkulačních systémech.