Hledám hnojiva pro recirkulační systém CANNA AQUA | CANNA CZ

CANNA AQUA

CANNA AQUACANNA AQUA je uživatelsky příjemná řada produktů, populární pro ohromující výnos v recirkulačních systémech. U těchto systémů drenážní voda neodtéká pryč, ale je znovu použita. Jednou z velkých výhod pěstování v recirkulačním systému je to, že používáme méně živin a vody, než v případě většiny jiných systémů. Kromě toho jsou rostliny v přímém kontaktu s živným roztokem.

S CANNA AQUA dosáhnete vysokých výnosů díky pečlivé kontrole přívodu živin v průběhu růstu a květové fáze rostlin. Proto není žádným překvapením, že ve Velké Británii - tam, kde většina pěstitelů pracuje s uzavřenými hydroponickými systémy – pěstitelé obvykle volí CANNA AQUA živiny a CANNA Aqua Clay Pebbles.

Výhody CANNA AQUA

aqua_advantages_content_1

Hydro pěstitelé, kteří opravdu chtějí to nejlepší z nejlepšího, se rozhodují pro CANNA Aqua. Řada CANNA AQUA se skládá z CANNA Aqua Vega a Aqua Flores živin a CANNA Aqua Clay Pebbles.

CANNA Aqua Vega a Aqua Flores živiny jsou jedinečné ve srovnání se všemi ostatními existujícími vzorci výživy. Výhody CANNA AQUA živin:

  • Přesné ovládání živin znamená vysoké výnosy
  • Uživatelsky přívětivý, není třeba upravovat pH

Kalkulátor živin

Tip Živinná nádrž

Věnujte dostatek času ředění a nastavení vaší nádoby s živinami! Má zásadní význam pro růst, květ a vývoj rostlin a správné nastavení přinese nejlepší výsledky.

AQUA InfoPaper

AQUA InfoPaper

Chcete se dozvědět více o CANNA AQUA? V tomto informačním listu Vám vysvětlíme vše, co chcete vědět o pěstování rostlin v recirkulačních systémech.