Výhody CANNA AQUA | CANNA CZ

Výhody CANNA AQUA

Hydro pěstitelé, kteří opravdu chtějí to nejlepší, se rozhodují pro CANNA Aqua. Řada CANNA AQUA se skládá z živin CANNA Aqua Vega a CANNA Aqua Flores a CANNA Aqua Clay Pebbles.

Advantages AQUA

CANNA Aqua Clay Pebbles jsou pálené kuličky hlíny, které tvoří ideální podklad pro silný rozvoj kořenů. Jsou ideální pro pěstitele, kteří chtějí řídit aplikaci živin a vlhkost jejich rostlin v průběhu celého procesu pěstování.

CANNA Aqua Vega a Aqua Flores živiny jsou jedinečné ve srovnání se všemi ostatními existujícími výživovými vzorci. Výhody živin CANNA AQUA:

Přesné ovládání živin znamená vysoké výnosy

Díky pečlivé kontrole přívodu živin v růstové a květové fázi rostlin, CANNA AQUA živiny zajišťují ohromné výnosy. Aqua živiny jsou napájeny přímo ke kořenům rostliny.

Uživatelsky přívětivý, není třeba upravovat pH

Vzorec je vyroben tak, že rostliny si upravují pH samy. Hodnota pH v nádrži živin vždy zůstane v optimálním rozsahu pH. To znamená, že po nastavení správného počátečního pH již žádná další korekce není nutná.

Rostliny neabsorbují všechny živiny ve stejném množství a rychlosti. To znamená, že kompozice a úroveň kyselosti živného roztoku se v průběhu času mění. CANNA AQUA živiny byly vyvinuty tak, aby zajistily, že rostliny mohou absorbovat vždy správnou kombinaci nutričních prvků, které jsou nezbytné pro optimální růst a květ. Díky dvěma různým živným roztokům pro vegetativní (Aqua Vega) a generativní (Aqua Flores) fázi rostliny pH zůstává stabilní, jak jen je to možné. Zůstává vždy v optimální hranici 5,2 a 6,2. Nemusíte ji upravovat. Je-li hodnota pH nastavena na 5,2 zpočátku, pH zůstane mezi 5,2 a 6,2.

Graf znázorňuje přirozený vývoj pH Při použití CANNA Aqua.
Pouze ve chvíli, kdy se kořenový růst dokončí, hranice může být na moment překročena.

aqua_ph_graph

Díky tomu je CANNA AQUA unikátní ve srovnání se všemi ostatními stávajícími vzorci výživy. Jeden z nejvíce komplexních pěstebních systémů se stal snadným díky CANNA AQUA!

Testováno skrz naskrz

Kvůli přísným požadavkům na kvalitu společnosti CANNA, byla CANNA Aqua zavedena až v roce 1999. Správný vzorec byl nalezen po letech testování a dolaďování a nebývale vysokého počtu kultivačních testů v CANNA Research Laboratories. CANNA také využila odborných znalostí vybrané skupiny pěstitelů. Tato jedinečná kombinace laboratorních a terénních testů přinesla obrovské množství získaných informací. Výsledkem je, že CANNA AQUA se odlišuje ve všestrannosti, stabilitě, výnosu a snadném použití.