Hnojiva pro pokročilé CANNA COGr | CANNA CZ

CANNA COGr

CANNA COGrKromě běžných výrobků CANNA COCO je zde také CANNA COGr. Je to řada živin a speciální kokosový substrát, nazvaný CANNA COGr board. Tento kokosový substrát má stejné vlastnosti jako jiné kokosové substráty CANNA, ale má hrubší strukturu, která je zvláště vhodná pro zkušeného pěstitele. K dispozici je speciální řada živin CANNA COGr s názvem CANNA COGr Vega a CANNA COGr Flores. COGr řada rovněž vyžaduje speciální pufrovací činidlo.

Výhody CANNA COGr

coco_advantages_content_1

COGr je nová a revoluční kokosová řada pro pěstování rostlin. Je ideální pro zkušené a náročné pěstitele. Výhody CANNA COGr:

  • Absolutní kontrola. Pěstitel může pufrovat, aplikovat živiny a dokonce i určit, jak dlouho nechá rostliny růst nebo kvést. Tímto způsobem mohou být výnosy ještě zvýšeny.
  • Vyšší výnosy. Díky vzdušné struktuře COGr desky je možné dosáhnout vyšších výnosů s menším množstvím živin.

Kalkulátor živin

Tip Velké rostliny

Nepěstujte příliš mnoho rostlin na jednom metru čtverečním, rostliny jsou na substrátu CANNA COCO běžně větší a potřebují tedy více prostoru než např. na minerální plsti nebo pěstební zemině.

COCO InfoPaper

COCO InfoPaper

Chcete se dozvědět více o CANNA COCO? V tomto informačním listu Vám vysvětlíme vše, co chcete vědět o pěstování rostlin v kokosu. Pěstování na kokosu je nejvíce populární metoda jak pro profesionály, tak pro kutily.