Výsev do Terra Seed Mix

  Zasejte semena 2-3 mm hluboko (max. 5 mm) do substrátu v květináči, který má maximální průměr 5 cm. Povrch substrátu pravidelně postřikujte, aby zůstal vlhký a klíčící semínka nezaschla.

  Udržujte prostředí teplé (20-25 ° C) a maximálně vlhké například pomocí propagátoru (malého pařníku). Jakmile sazenice vykouknou ze substrátu, sejměte víko propagátoru.

  Mladé sazenice

  Mladé sazenice jsou velmi choulostivé, takže je neumisťujte na přímé slunce nebo pod silné osvětlení, to je může spálit. Dbejte i na to, aby se nezlomily stonky.

  Dejte mladým rostlinám živný roztok (s hnojivem CANNA Terra Vega), který má nízké EC (1.2) a přidejte CANNA RHIZOTONIC pro posílení kořenů.

  Sazenice jsou připraveny k přesazení, jakmile se vyvinuly dva až tři listy.

  Image
  CANNA Terra Seed Mix

  Pěstování venku

  I když je možné zasít semena přímo do země a nechat je klíčit tam, úspěšnost je znatelně nižší, než když se tento proces provádí v kontrolovaných podmínkách. Venkovní teploty často neposkytují ideální okolnosti pro klíčící semena. Mladé sazeničky ale můžete začít aklimatizovat venku, například na balkoně.

  Řízky a další

  Jakmile rostliny vyvinuly dobrý kořenový systém v Terra Seed Mix, mohou být přesazeny do pěstebního substrátu Terra Professional, Terra Professional Plus nebo Canna Coco. Sortiment hnojiv CANNA obsahuje speciální řady pro každé z těchto médií, které zaručí optimální vývoj rostlin a skvělou úrodu.

  • Plastový obal je 100% recyklovatelný
  • Skladujte na chladném a tmavém místě (min. 4°C)
  • Obsah 25 l
  Additional info