Od doby, kdy byly uvedeny na trh, CANNA Terra Vega a CANNA Terra Flores se staly nejpoužívanějšími hnojivy pro pěstební směsi na pěstování rychle rostoucích rostlin v krátkých cyklech. CANNA TERRA je přizpůsobená právě potřebám těchto rostlin. Terra Vega a Terra Flores obsahují všechny potřebné živiny ve formě, která může být přímo absorbována, a zajištěn optimální přísun živin od samého začátku pěstování.

V průběhu vývoje hnojiv CANNA TERRA byla věnována velká pozornost interaktivním procesům, které existují mezi výživou rostlin a pěstebním médiem, a proto není třeba se obávat kvality hnojiv CANNA během celého procesu pěstování.

CANNA Terra Vega

Vývoj vitálních, mladých výhonků a dobrý vývoj kořenů jsou znakem zdravého, rychlého růstu. Toto je základem pro dosažení výborných výsledků. Terra Vega obsahuje všechny nutriční složky potřebné pro tuto fázi vývoje. Terra Vega je univerzální hnojivo vhodné pro použití ve všech typech pěstebních směsí.

CANNA Terra Flores

Samozřejmě je žádoucí, aby všechny nutriční složky, které rostliny potřebují, měly být v období bujného květu okamžitě využitelné ve správném poměru. Z toho důvodu obsahuje Terra Flores všechny živiny, které rostlina v období květu potřebuje. V období růstu rostlin se snižuje potřeba rostlin přijímat dusík právě tak, jak se zvyšuje jejich potřeba draslíku a fosfátů. K upravení těchto měnících se podmínek obsahuje Terra Flores správná množství všech stopových prvku, které rostliny potřebují a zajišťují vynikající květ

Image
CANNA TERRA nutrients and potting mixes

Pěstební směsi CANNA TERRA

Chcete to nejlepší z nejlepšího? Potom byste měli zvolit pěstební směsi CANNA společně s TERRA hnojivy. Dostupné jsou tři směsi: CANNA Terra Seedmix pro semena a řízky, CANNA Terra Professional pro nové rostliny a CANNA Terra Professional Plus pro nejlepší možnou sklizeň. Tyto směsi jsou nejlepší co se týká struktury a předhnojení. Jsou-li použity v kombinaci se speciálně vyvinutými hnojivy, jako jsou Terra Vega a Terra Flores, budete mít vynikající výsledky.

Terra Seedmix

Revoluce v klíčení. Jen to nejlepší je dostatečně dobré pro klíčení semen. To je důvod, proč CANNA vyvinula speciální směs pro semena. CANNA Terra Seedmix má stejnorodou strukturu, která zajišťuje schopnost udržení velkého množství vody. Semena tak mají možnost vyklíčit v nejlepších možných podmínkách. Zemina v CANNA Terra Seedmix byla smíchána z velmi čistého kokosového vlákna, čímž umožňuje semenům vyklíčit rychleji než na jiných pěstebních substrátech. To je důvod, proč je CANNA Terra Seedmix vynikající směsí pro kořenové řízky!

Terra Professional

CANNA Terra Professional je obohacený pěstební substrát, který splňuje nejpřísnější standarty RHP. Od ostatních substrátů se odlišuje tím, že je vyráběn z nejkvalitnějších surovin, svou čistotou a jemnou strukturou. CANNA Terra Professional je organický produkt se stejnorodou strukturou, je 100% přírodní a je zcela bez škodlivých virů a chorob. Jde o komplexní systém voda/ vzduch, který vytváří ideální podmínky pro téměř každý způsob pěstování a po použití je z něj výborný zlepšovací prostředek do pěstebních směsí.

Terra Professional Plus

CANNA Terra Professional je vyrobena z 100% organických surovin nevyšší možné kvality. Bílá rašelina nejvyšší kvality je jednou ze špičkových používaných ingrediencí a dále je přidávána stromová kůra, a to jako substituce za perlit. CANNA Terra Professional obsahuje stopové prvky a chaláty, které zajišťují ochranu stromů během jejich růstu. Je obohacena o speciální výživné směsi, které obsahují všechny prvky potřebné v prvních týdnech růstu, takže nemusí být dodáváno žádné další hnojivo. Po vysypání z balíku je CANNA Terra Professional namíchána na EC ±1,3 a pH ±5,8. Zároveň CANNA Terra Professional Plus urychluje růst a rozvoj kořenového systému, udržuje rostliny ve špičkové kondici a zvyšuje jejich odolnost proti nemocem a útokům škůdců.

Předcházejte stresu!

Ve právně fungujícím kořenovém systému budou některé kořínky odumírat a nové tvořit. Mrtvé kořeny jsou ideálním prostředím pro tvorbu patogenů. Jakmile se v mrtvých kořenech rozmnoží patogenní houby, jsou ohroženy a poškozeny i zdravé kořeny, což způsobí výrazný pokles kořenové funkce. Výsledkem toho je stres rostliny a růst se zpomalí. Vhodnou prevencí je CANNAZYM.

Enzymy obsažené v CANNAZYMU zajišťují rychlou přeměnu mrtvých kořenů na minerály a sacharidy. Tyto prvky jsou důležitým zdrojem živin jak pro rostliny tak pro zeminu. Rozkladem kořenů také vzniká jedovatý materiál, což se otočí a pravděpodobnost vzniku infekce patogenními houbami je výrazně omezena. Zároveň s tím obsahuje CANNAZYM množství lehce vstřebatelných enzymů, které stimulují rostlinu k tvorbě nových kořenů. Toto jsou důvody, proč by CANNAZYM měl být pravidelně přidáván do živného roztoku od druhého týdne růstu rostlin a to v poměru 1:400.

Image
CANNA Additives

RHIZOTONIC; 100% rostlinný

RHIZOTONIC je účinný kořenový stimulátor založený na rostlinném základě. Umožňuje mimožádný růst kořenů a tím napomáhá rostlinám k rychlejšímu zakořenění. Z toho důvodu je RHIZOTONIC ideálním produktem pro řízky a sadbu nebo pro rostliny, které se špatně vyvíjely po nevhodném zacházení. Zároveň s tím RHIZOTONIC obsahuje širokou škálu stopových prvků, které jsou rostlinám prospěšné. Při prvních dvou nebo třech použitích RHIZOTONICU byste ho měli přidávat do zálivky v poměru 1:250 nebo ho rozpračovat na listy.

Vyšší úroda

PK 13/14 je čistá, kvalitní směr fosforu a draslíku, která se často přidává v průběhu květu. Přidává se k rostlinám zároveň s hnojením 3 až 4 týdny před sklizní. Rostliny v období květu mají větší potřebu forforu (P) a draslíku (K) a dodání PK 13/14 tuto potřebu uspokojí. PK13/14 se snadno rozpouští a poté je okamžitě rostlinou využitelný. Abyste získali maximální možný užitek tohoto produktu, použijte ho společně s CANNABOOST. To přesně optimalizuje vaše výsledky.

Štítky :