100 % přirozené potírání škůdců

  CANNACURE je stimulátor růstu se speciální vlastností – s kontrolou škůdců rostlin ekologickým způsobem. Používáním přípravku CANNACURE se může rostlina soustředit na produkci větších květů a vyšších výnosů během celého pěstování až do sklizně.

  CANNA Research Laboratorium tím vytvořila unikátní produkt s vícero funkcemi:

  • kontroluje škůdce rostlin a obilnou sněť díky ekologickým fyzickým vlastnostem
  • dodává výživné látky prostřednictvím listů a udržuje tak rostlinu v patřičné kondici

  Fyzické působení

  Pomocí postřiku přípravkem CANNACURE nanesete druhou přirozenou vrstvu na Vaše rostliny. Tato vrstva se postará o to, aby rostliny obdržely výživné látky a mohly zároveň ještě stále dýchat. Kromě toho je to lepkavá vrstva, na niž se škůdci rostlin přilepí. Škůdci se potom nedostanou na listy a uhynou, protože již nemohou existovat. Proto je důležité, aby byly listy postříkány jak na vrchní, tak na spodní straně.

  Návod k používání přípravku CANNACURE

  Používání přípravku CANNACURE jednou týdně preventivně zajišťuje, aby škůdci neměli kontakt s listy a uhynuli, protože se na listy přilepí. Jestliže zjistíte silné napadení rostlin například molicemi, sviluškami, vlnatkami nebo mšicemi, použijte k odstranění škůdců CANNACURE. Opakovaný postřik jedenkrát za 3 dny postačí pro řešení ochrany proti škůdcům a zajištění, že zmizí. Tímto způsobem nebude mít žádnou šanci ani obilná sněť. CANNACURE se může používat od začátku růstu až do sklizně a může se tedy používat jak na jedlé, tak na okrasné porosty. Předejdete tím tomu, aby se škůdci těsně před sklizní ještě vyvíjeli.

  Dostupnost výživných látek

  CANNACURE uzdravuje vaše rostliny a udržuje je zdravé, čisté a lesklé, což přispívá k optimální fotosyntéze. Tímto způsobem se mohou vaše rostliny soustředit na své vrcholky a květy. V kombinaci s přípravkem CANNABOOST se tvoří vrcholky a květy rychleji a kvalitativně lepší. Dostupnost výživných látek pro vaše rostliny je velmi důležitá, abyste dosáhli lepších výsledků. CANNA zaručuje dostupnost těchto výživných látek, jestliže budete používat CANNACURE v kombinaci s přípravkem CANNABOOST, PK 13/14 a s obvyklou výživou CANNA.

  Postarejte se o optimální odolnost

  Spolu s ostatními výživnými látkami CANNA a doplňky se postará CANNACURE o to, aby vaše rostliny měly k dispozici dostatek energie k odpuzování škůdců rostlin. Míchání různých značek výživných látek může přivést zdraví vašich rostlin do nebezpečí. Může se to potom projevit v nedostatku rostlinné energie, čímž mají choroby větší možnost napadnout rostliny v rozhodných momentech.

  Lepší růst a ochrana

  CANNACURE není žádný přípravek proti škůdcům, avšak má jeho vlastnosti. Produkt je biologicky rozložitelný a může se používat bez nošení ochranných pomůcek. Používáním přípravku CANNACURE jste si nejen jisti správným pěstováním s vysokými výsledky, ale kromě toho nepoškozujete životní prostředí a vlastní zdraví. CANNACURE umožňuje potírat přirozeným způsobem napadení vašich rostlin škůdci a obilnou snětí.

  Návod k používání přípravku CANNACURE

  • Dávkování: 330 ml na 1 litr vody
  • Postříkejte rostlinu minimálně jednou týdně až do doby sklizně
  • Používejte jemný rozprašovač za účelem zvýšení účinnosti
  • Nepřipravujte výživy více, než spotřebujete během 10 dnů
  • Nepoužívejte zároveň s produkty obsahujícími peroxid vodíku
  • Nemíchejte s jinými produkty než s vodou
  • CANNACURE lze používat s jinými výživnými prostředky

  Ostatní pokyny

  • Před použitím obsah láhve dobře protřepejte
  • Uchovávejte přípravek uzavřený na tmavém, před mrazem chráněném místě
  • Uchovávejte přípravek mimo dosah dětí

  Záruka

  Obal je zhotoven ze 100% polyetylénu (bez PVC a kadmia), snadno rozložitelného plastu, který je zároveň recyklovatelný.

  Additional info

  Doplňující informace

  Image
  CANNACURE
  Dostupné v
  750ML
  1L
  5L
  Ke stažení
  Image
  Product info