CANNA Terra starter kit | CANNA CZ

CANNA Terra starter kit

Chcete se přesvědčit o bohaté sklizni s produkty CANNA? Začínáte s indoor pěstováním v substrátu a nevíte, co všechno budou vaše rostliny potřebovat?

CANNA Terra starter kit představuje ideální řešení. V jednom balení najdete vše potřebné pro úspěšný pěstební cyklus v substrátu – základní živiny i účinné doplňky a stimulátory. Startovací sada je určená pro 1 m2 pěstební plochy.

Proč vybrat holandská hnojiva CANNA?

Groweři po celém světě s hnojivy CANNA dosahují úžasné výsledky, a to včetně velkých komerčních pěstitelů v mnoha zemích. I s nimi spolupracujeme na zdokonalování a vývoji produktů. Zakládáme si na kvalitě a precizním know-how v pěstitelství a botanice, které zakladatel značky rozvíjí už od roku 1979.

Sortiment CANNA přitom není přehlcen řadou „zázračných“ aditiv s velkolepou reklamou. Nabízíme jen to, co opravdu funguje a necháváme, aby za nás mluvila kvalita produktů a radost z bohaté úrody.

Co obsahuje CANNA Terra starter kit?

Ve startovací sadě najdete hnojiva a aditiva pro úspěšný pěstební cyklus:

CANNA Terra Vega

CANNA Terra Vega | 250ml

CANNA Terra Vega je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinutá pro pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Vega zajišťuje silnou rostlinu a velké vitální výhonky.

CANNA Terra Flores

CANNA Terra Flores | 1l

CANNA Terra Flores je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny v průběhu květu, speciálně vyvinutá pro indoor pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Flores stimuluje květy i plody a zlepšuje charakteristickou chuť a vůni rostliny.

CANNA RHIZOTONIC

CANNA RHIZOTONIC | 250ml

CANNA RHIZOTONIC poskytuje rostlině správnou rovnováhu stopových prvků a vitamínů, aby zlepšila vývoj kořenového systému. Zdravé kořeny pomáhají rostlinám zachytit všechny potřebné živiny, aby se zvýšila celková pevnost rostlin a zlepšila se vnitřní a vnější kvalita plodin.

CANNABOOST

CANNABOOST | 125ml

CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.

CANNA CANNAZYM

CANNA CANNAZYM | 125ml

CANNAZYM je enzymový přípravek, který se skládá ze směsi různých enzymů a rostlinných extraktů. Ty podporují rozpad mrtvých kořenů a vývoj mikroorganismů. Cannazym udržuje zdravé prostředí v substrátu a umožňuje i jeho opětovné použití.

CANNA PK 13/14

CANNA PK 13/14 | 50ml

CANNA PK 13/14 je kvalitní směs sloučenin draslíku a fosforu. CANNA PK 13/14 se snadno rozpouští ve (vodovodní) vodě a je proto okamžitě k dispozici rostlině. Živiny draslík a fosfor jsou nezbytné pro bohatě kvetoucí a plodící rostliny.

CANNA Terra starter kit